• BITCOIN/TL
  312201,417
  % 1,56
 • ETHEREUM/TL
  19174.4
  % 0,20
 • RIPPLE/TL
  6.55
  % -4,72
 • BITCOIN CASH/TL
  4861.68,136
  % 0,09
 • BINANCE COIN/TL
  2931.54
  % 0,72
 • DOGECOIN/TL
  2.48
  % -0,82
 • BITTORRENT/TL
  0.02570727
  % -2,72
 • CARDANO/TL
  12.25
  % -0,16

Ünlü Analist Art Hogan: Bitcoin ve Altcoin’lerdeki Çöküş Bu Tarihlere Kadar Devam Edecek!

Ünlü Analist Art Hogan: Bitcoin ve Altcoin’lerdeki Çöküş Bu Tarihlere Kadar Devam Edecek!

National Securities’de Baş Piyasa Stratejisti olan Art Hogan, olumlu bir notla başlayan mevcut ticaret haftasına rağmen devam eden piyasa çalkantısının Haziran ayı sonuna kadar devam edeceğini tahmin ediyor. İşte Bitcoin ve Altcoin piyasalarıyla ilgili stratejistlerin son yorumları …

Analist: Bitcoin ve Altcoin dalgalanmaları Haziran ayında görülecek

KoinCafe.com tarafından bildirildiği üzere Bitcoin, özellikle son zamanlarda önemli ölçüde düştü. Tanınmış bir analist, bu durumun ne kadar süreceğini değerlendirdi. Trading Nation adlı bir CNBC programında Hogan, kısa vadeli kargaşanın Bitcoin, hisse senetleri ve hatta “boş çek şirketleri (SPAC’ler)” de dahil olmak üzere tüm piyasalara zarar vereceğini söyledi. Hogan, “Mayıs ve Haziran kesinlikle çok benzer. Gündüz dalgalanmaları, ancak ayın sonunda sabit seviyeler” dedi.

Stratejistler, mevcut oynaklığı enflasyon endişelerine bağladılar, ancak S & P 500’ün istikrarlı olduğu Mayıs ayında Dow Jones endeksinin% 2 arttığını varsayarak, hisse senedi piyasasının oynaklığı iyi yönettiğini ekledi. Bununla birlikte, çoğu teknoloji şirketindeki hisse senetlerini içeren Nasdaq Endeksi% 2 düştü.

Mevcut piyasa oynaklığında enflasyonun rolü

Hogan, piyasa oynaklığının çoğunun enflasyon raporlamasıyla ilişkili olduğunu söyledi. Özellikle artan enerji fiyatlarının bir sonucu olarak enflasyon 12 yılın en yüksek seviyesine çıktı. Tüketici fiyat endeksi yıllık bazda% 4,2 arttı. Kripto para birimleri, teknoloji ve SPAC’lerin spekülasyon ve gergin değerlendirmelerde piyasa oynaklığında önemli bir rol oynadığını da sözlerine ekledi. Hogan şu ifadeyi kullandı:

“Sanırım bu hafta ve ayın sonunda değerleme açısından daha iyi bir yerdeyiz.” Kabarcık “aşaması zirve yaptı, ancak en azından değerlemeye göre gelecek ay daha iyi bir yer ve daha sağlam. I sanırım gireceğim. ”

Yatırımcılar için Hogan, agresif ticaret olmadan riske bakılmaksızın uzun vadeli portföylere odaklanmayı tavsiye ediyor. Hogan, S & P 500 Endeksinin bir yıllık 4.300 olan hedefi aşabileceğini tahmin ediyor.

Kripto Para Haberleri için sitemizdeki makalelere ve haberlere göz atabilirsiniz.